دانلود ترجمه روان فارسی فایل pdf کتاب معامله گر منضبط- اثر مارک داگلاس(ترجمه روان و ویراستاری شده)

لینک دانلود به درخواست ناشر حذف شد. پیشنهاد بهتر استفاده از آموزش های زیر می باشد:

ترجمه فارسی رایگان کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی

کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی: دانلود فصل حذف شده از نسخه چاپی

آموزش فیلترنویسی پیشرفته بورس در سایت tsetmc.com

دانلود مفاهیم، اصطلاحات و فرمول های محاسبه قیمت طلا

چک لیست کامل الگوهای شمعی ژاپنی شامل الگوهای یک،دو و سه کندلی

دانلود جزوه آموزش تحلیل امواج الیوت در بورس و فارکس

چک لیست الگوهای قیمتی.(الگوهای ادامه دهنده و برگشتی)

چک لیست قوانین الیوت

خلاصه اشکال و درصدهای الیوتی Elliott_ Ref_Sheet

دانلود pdf سیزده اصل فاندمنتال مخصوص بورس ایران

دانلود راهنمای شناسایی امواج الیوتی

چک لیست الگوهای شمعی ژاپنی

دانلود خلاصه کتاب عرضه فرمول سری یک میلیونر اینترنتی برای فروش تقریبا همه‌چیز

کتاب معامله گر منظم در واقع از طریق روند یادگیری قدم به به قدم، ذهن و روان شما را کندوکاو، ارزیابی و سازماندهی می نماید. این فرآیند به نوعی به واسطه مراحل مورد نیاز، جهت دستیابی به موفقیت در بازار، به شما کمک خواهد نمود. شما با استفاده از این کتاب می توانید در رابطه با مهارت های مورد نیاز، اهمیت و ضرورت درک آن ها و نیز چگونگی فراگیری آن ها اطلاعات لازم را به دست آورید.

در حقیقت کتاب معامله گر منظم به شما خواهد گفت که برای تبدیل به یک معامله گر موفق در بازارهای مالی بایستی در زمینه خودشناسی، نظم و بازنگری شخصیتی خود را تقویت نمایید. این کتاب به کمک شما آمده تا در موقعیت های غیر معمول روانی بازارهای جهانی به موفقیت دست یافته و به نوعی خود را با موفقیت تطبیق دهید.

طبق عقیده داگلاس روش های معامله گری نظیر تکنیکال و فاندامنتال تنها ۲۰ درصد در موفقیت های تجاری موثر بوده و ۸۰ درصد مابقی مانده مربوط به بعد روانی می باشد.

یک معامله گر برای دستیابی به موفقیت حتما بایستی تفاوت های بازار را به خوبی درک کند. برای کسب مهارت های معامله گری پیش از هر چیزی فرد معامله گر بایستی بتواند بر روی خود کنترل داشته و نیز دارای اعتماد به نفس کافی باشد. اما خیلی از ما همواره خود را در کنترل محیط قوی تری دانسته و سعی نموده که طبق انتظارات جامعه پیش رویم. کتاب معامله گر منظم نتیجه دو دهه معامله گری مارک داگلاس می باشد.

این کتاب به شما توضیح می دهد چه مهارت هایی لازم است، چرا نیاز داریم آن ها را درک کنیم و چه گونه باید آن ها را فرا بگیریم.