درباره ما

فروش فایل

شما می‌توانید فایل‌های خود را در فایل فور به فروش برسانید. این فایل‌ها می توانند پروژه‌های درسی، عکس و فایل‌های گرافیکی، مقاله یا کتاب، ویدئو، فایل‌های برنامه‌نویسی و ... باشند.
در صورتی که فایل‌های شما توسط خودتان فرخته شود، 75٪ کل مبلغ فروش، به شما و 25٪ بقیه به سطوح بازاریابی که شما را جذب سیستم کرده‌اند تعلق می‌گیرد.
فایل فور این امکان را فراهم کرده است که فایل‌های شما علاوه بر خود شما توسط کاربران دیگر نیز بازاریابی و به فروش برسند تا میزان فروش فایل‌های شما هم بیشتر شود. در این حالت، 25٪ کل مبلغ فروش به شما، 50٪ به کاربر فروشنده و 25٪ بقیه به سطوح بازاریابی که کاربر فروشنده را جذب سیستم کرده‌اند تعلق می‌گیرد.

خرید فایل

زمان عنصر باارزشی است. فایل‌های مورد نیاز خود را به سرعت و آسانی از فایل فور خرید کنید.

درخواست فایل

در صورتی که فایل شما در لیست فایل‌های فایل فور نباشد، می‌توانید درخواست فایل مورد نظرتان را ثبت نمائید. این درخواست به همه کاربران فایل فور فرستاده می‌شود و در صورت ثبت فایل شما را از نتیجه مطلع خواهیم نمود.

بازاریابی فایل

در صورتی که حتی فایلی برای فروش ندارید، باز هم می‌توانید در فایل فور کسب درآمد کنید. شما با فروش فایل‌های دیگر کاربران، 50٪ کل مبلغ فروش را ازآن خود می‌کنید. 25٪ مابقی فروش متعلق به کاربر ثبت کننده فایل و 25٪ به سطوح بازاریابی که شما را جذب سیستم کرده‌اند تعلق می‌گیرد. برای مشاهده آدرس بازاریابی فایل ابتدا وارد سیستم شوید، سپس در صفحه لیست فایل‌ها، روی مشاهده جزئیات هر محصول کلیک کنید و در انتهای صفحه باز شده از آدرس بازاریابی، برای بازاریابی فایل استفاده نمائید(مطابق شکل زیر).

بازاریابی فایل

زیرمجموعه گیری

زیرمجموعه گیری، اصلی‌ترین نوآوری فایل فور در زمینه فروش فایل می‌باشد. 25٪ هر فروش متعلق به زیرمجموعه گیری می‌باشد. برای زیرمجموعه‌گیری، کد زیرمجموعه‌گیری به شما تخصیص داده می‌شود و هر کاربری که به وسیله کد شما جذب سیستم شود جزء زیرمجموعه شما خواهد بود. این روند تا ۷ سطح ادامه دارد، به این صورت که تا ۷ سطح زیرمجموعه کاربران زیرمجموعه شما نیز شامل زیرمجموعه شما هستند.
درصد حاصل از هر فروش برای هر سطح زیرمجموعه به صورت زیر می‌باشد:

درآمد حاصل از کاربران زیرمجموعه سطح 1: 9٪ کل فروش

درآمد حاصل از کاربران زیرمجموعه سطح 2: 6٪ کل فروش

درآمد حاصل از کاربران زیرمجموعه سطح 3: 4٪ کل فروش

درآمد حاصل از کاربران زیرمجموعه سطح 4: 2٪ کل فروش

درآمد حاصل از کاربران زیرمجموعه سطح 5: 2٪ کل فروش

درآمد حاصل از کاربران زیرمجموعه سطح 6: 1٪ کل فروش

درآمد حاصل از کاربران زیرمجموعه سطح 7: 1٪ کل فروش

کد تخفیف

شما می توانید برای فروش بیشتر از کدهای تخفیف که به مناسبت های مختلف تعریف می شوند، استفاده نمایید. امکان تعریف کد تخفیف در هنگام ثبت فایل وجود دارد. همچنین امکان حذف یا ویرایش کد تخفیف مربوط به یک فایل نیز وجود دارد.

بدون کارمزد

تمامی خدمات فایل فور با نرخ کارمزد ۰٪ می‌باشد! نرخ کارمزد همیشه ۰٪ است و ربطی به فروش یا عدم فروش شما ندارد.

نمودار زیر تقسیم‌بندی درآمد حاصل از هر فروش را در حالتی که فروشنده خود صاحب فایل باشد و در حالتی که این دو از هم متمایز هستند نشان می‌دهد.

۱- در حالتی که صاحب فایل، فایل خود را بفروشد:

در حالتی که  صاحب فایل، فایل خود را بفروشد

۲- در حالتی که فروشنده کاربری غیر از ثبت‌کننده فایل باشد:

در حالتی که فروشنده کاربری غیر از ثبت‌کننده فایل باشد

راهنمای کامل استفاده از فایل فور