درباره ما

فروش فایل

شما می‌توانید فایل‌های خود را در فایل فور به فروش برسانید. این فایل‌ها می توانند پروژه‌های درسی، عکس و فایل‌های گرافیکی، مقاله یا کتاب، ویدئو، فایل‌های برنامه‌نویسی و ... باشند.
در صورتی که فایل‌های شما توسط خودتان فرخته شود، یا فروش شما توسط کاربر دیگری صورت نگیرد(فروش مستقیم از سایت)،80٪ کل مبلغ فروش، به شما و 20٪ بقیه به بازاریابی که شما را جذب سیستم کرده‌ است، تعلق می‌گیرد.
توجه نمایید از آنجایی که در حدود 90٪ فروش فایل‌فور از طریق جستجو در موتورهای جستجو انجام می‌گیرد، در اکثر مواقع 80٪ فروش به صاحب فایل تعلق می‌گیرد.
فایل فور این امکان را فراهم کرده است که فایل‌های شما علاوه بر خود شما توسط کاربران دیگر نیز بازاریابی و به فروش برسند تا میزان فروش فایل‌های شما هم بیشتر شود. در این حالت، 30٪ کل مبلغ فروش به شما، 50٪ به کاربر فروشنده و 20٪ بقیه به بازاریابی که کاربر فروشنده را جذب سیستم کرده‌ تعلق می‌گیرد.

خرید فایل

زمان عنصر باارزشی است. فایل‌های مورد نیاز خود را به سرعت و آسانی از فایل فور خرید کنید.

درخواست فایل

در صورتی که فایل شما در لیست فایل‌های فایل فور نباشد، می‌توانید درخواست فایل مورد نظرتان را ثبت نمائید. این درخواست به همه کاربران فایل فور فرستاده می‌شود و در صورت ثبت فایل شما را از نتیجه مطلع خواهیم نمود.

بازاریابی فایل

در صورتی که حتی فایلی برای فروش ندارید، باز هم می‌توانید در فایل فور کسب درآمد کنید. شما با فروش فایل‌های دیگر کاربران، 50٪ کل مبلغ فروش را ازآن خود می‌کنید. 30٪ مابقی فروش متعلق به کاربر ثبت کننده فایل و 20٪ به کاربر بازاریابی که شما را جذب سیستم کرده است تعلق می‌گیرد. برای مشاهده آدرس بازاریابی فایل دو روش وجود دارد
روش اول: ابتدا وارد سیستم شوید، سپس در صفحه لیست فایل‌ها، روی مشاهده جزئیات هر محصول کلیک کنید و در انتهای صفحه باز شده از آدرس بازاریابی، برای بازاریابی فایل استفاده نمائید(مطابق شکل زیر).

بازاریابی فایل

روش دوم: وارد سیستم شوید و از منوی کاربری روی گزینه «فایل -> بازاریابی فایل» کلیک کنید.

زیرمجموعه گیری

در فایل فور، هر کاربر دارای کد زیرمجموعه گیری منحصر به فرد می باشد. در صورتی که کاربری با این کد زیرمجموعه گیری در سیستم ثبت نام کند، 20٪ فروش فایل‌های آن کاربر به صورت مادام العمر متعلق به کاربر بازاریاب خواهد بود.
توجه کنید که در این رویه هیچ مبلغی از درآمد کاربری که زیرمجموعه شده است کسر نمی شود. همچنین توجه نمایید که زیرمجموعه گیری فقط شامل فروش فایل‌های کاربر زیرمجموعه است و شامل فروش فایل‌های سایر کاربران توسط وی نمی باشد.

کد تخفیف

شما می توانید برای فروش بیشتر از کدهای تخفیف که به مناسبت های مختلف تعریف می شوند، استفاده نمایید. امکان تعریف کد تخفیف در هنگام ثبت فایل وجود دارد. همچنین امکان حذف یا ویرایش کد تخفیف مربوط به یک فایل نیز وجود دارد.

بدون کارمزد

تمامی خدمات فایل فور با نرخ کارمزد ۰٪ می‌باشد! نرخ کارمزد همیشه ۰٪ است و ربطی به فروش یا عدم فروش شما ندارد.

نمودار زیر تقسیم‌بندی درآمد حاصل از هر فروش را در حالتی که فروشنده خود صاحب فایل باشد و در حالتی که این دو از هم متمایز هستند نشان می‌دهد.

۱- در حالتی که صاحب فایل، فایل خود را بفروشد:

در حالتی که  صاحب فایل، فایل خود را بفروشد

۲- در حالتی که فروشنده کاربری غیر از ثبت‌کننده فایل باشد:

در حالتی که فروشنده کاربری غیر از ثبت‌کننده فایل باشد