دانلود خلاصه کتاب عرضه فرمول سری یک میلیونر اینترنتی برای فروش تقریبا همه‌چیز

این کتاب، کسب‌و‌کار شما را به‌سرعت رونق خواهد بخشید. این کتاب نسخه‌ای است برای ایجاد کشش بیشتر. فرقی هم نمی‌کند که هم‌اکنون کسب‌و‌کاری دایر کرده‌اید یا اینکه مشتاق هستید کاری راه بیندازید. فکرش را بکنید، چه می‌شد اگر می‌توانستید محصولاتتان را مثل شرکت اپل یا استودیوهای بزرگ هالیوودی عرضه کنید، چه می‌شد اگر مشتری‌های فرضی، روزشماری می‌کردند تا بتوانند محصول شما را خریداری کنند، چه می‌شد اگر می‌توانستید چنان موقعیت نیرومندی در بازار فروش برای خود تثبیت کنید که هر اتفاقی هم می‌افتاد از دور رقابت خارج نمی‌شدید؟ شما می‌توانید همه این‌ها را انجام دهید و اهمیتی ندارد که کار یا بودجه‌تان چقدر اندک است. دستورالعملی وجود دارد که می‌تواند شما را به آن نقطه برساند. من آن دستورالعمل را ظرف هجده سال گذشته ساخته و آزموده‌ام و حالا می‌خواهم در این صفحات با شما به ‌اشتراک بگذارم. در این کتاب هیچ حدس و گمانی راه ندارد. تمام چیزی که می‌خواهم یادتان بدهم، براساس پیامدهای دنیای واقعی است. این دستورالعمل با آزمون و خطا و آزمایش و تجربه‌هایی که دشوار به‌دست آمده‌اند، ساخته شده است.
کتاب به گونه‌ای نوشته شده است که باید چند بار آنرا بخوانید تا بتوانید کاملا درکش کنید، ولی ما در این خلاصه، شاخ و برگ‌های اضافی را حذف کرده‌ایم و با یکبار خواندن این خلاصه هم می‌توانید از روش عرضه استفاده کنید و هم اینکه در زمانتان صرفه‌جویی خواهد شد.
علاوه بر خلاصه فارسی، به عنوان هدیه طرح کلی PLF به زبان انگلیسی که به صورت شماتیک مراحل روش عرضه را شرح می‌دهد در این فایل تقدیم می‌گردد.

۵۰٪ هر فروش فایل برای شماست!

اطلاعات بیشتر

مشخصات فایل

قیمت: 19,900 تومان
نوع فرمت: سند
اندازه فایل: 5.97MB
تعداد مشاهده: 5297
میانگین امتیاز: 5 از 2 رای