دانلود کتاب کاماسوترا kamasutra

کتاب کاماسوترا نوشته شده توسط تعدادی از پزشکان و روانشناسان هندی است که پس از انتشار با اقبال خوبی روبرو شد و به بیشتر زبانهای دنیا ترجمه شد. ولی متاسفانه از نسخه فارسی اطلاعی پیدا نکردم.

این کتاب در زمینه زناشویی و نحوه سالم وبی خطر روابط جنسی است. همچنین به خواننده کمک میکند که رابطه جنسی لذتبخش تری تجربه کند.

معرفی کتاب:

این کتاب یک راهنمای جامع برای عشق و روابط است که بینش های ارزشمندی را در مورد رفتار و تمایلات جنسی انسان ارائه می دهد. در ادامه، کاما سوترا و آموزه های آن و اینکه چگونه می تواند به شما در بهبود روابطتان کمک کند را بررسی خواهیم کرد:

  1. کاما سوترا به هفت فصل تقسیم شده است که پنج فصل اول آن بر سه هدف زندگی، کسب دانش و رفتار زندگی متمرکز است. دو فصل باقی مانده بر رفتار و موقعیت های جنسی تمرکز دارد. درک اصول اولیه کاما سوترا برای درک آموزه های آن ضروری است.
  2. کاما سوترا بینش های ارزشمندی در مورد اصول عشق و روابط ارائه می دهد. بر اهمیت احترام متقابل، اعتماد و ارتباط در یک رابطه تاکید می کند. همچنین راهنمایی هایی در مورد چگونگی ایجاد صمیمیت و تقویت پیوند بین شرکا ارائه می دهد.
  3. کاما سوترا به خاطر توصیف دقیقش از موقعیت های جنسی معروف است. راهنمایی در مورد چگونگی دستیابی به لذت و رضایت جنسی برای هر دو شریک ارائه می دهد. این کتاب همچنین بر اهمیت استفاده از حواس برای تقویت تجربیات جنسی تأکید دارد.
  4. آموزه های کاما سوترا را می توان برای بهبود روابط به کار برد. با درک اصول عشق و روابط و بررسی موقعیت های جنسی، می توانید پیوندهای قوی تری با شریک زندگی خود ایجاد کنید و تجربیات جنسی خود را افزایش دهید.

نتیجه گیری:

کاما سوترا یک منبع ارزشمند برای هر کسی است که به دنبال بهبود روابط و تجربیات جنسی خود است. با درک آموزه های آن و به کار بردن آنها در زندگی، می توانید پیوندهای قوی تری با شریک زندگی خود ایجاد کنید و رضایت بیشتری در روابط خود به دست آورید.

کتاب به زبان انگلیسی میباشد.


۵۰٪ هر فروش فایل برای شماست!

اطلاعات بیشتر

مشخصات فایل

قیمت: 20,000 تومان
نوع فرمت: سند
اندازه فایل: 5.77MB
تعداد مشاهده: 9643
میانگین امتیاز: 2.50 از 2 رای