پروژه بررسی انواع خطا در کابل ها و سرکابل ها

چکیده
در این پروژه ابتدا در مورد معیار های انتخاب کابل و سر کابل بحث می شود و  تمامی شرایطی که برای انتخاب معیار کابل نیاز است گفته می شود و سپس به استاندارد های مورد نیاز کابل ها در فشار ضعیف و فشار قوی می پردازیم.
در فصل آخر به  انواع عیوب کابل ها و یا همان خطا ها در کابل ها  مثل آسیب پوشش فلزی  و .... که در كابل نبايداز آن ها غافل شد  در اين حالت خرابيها  باعث مي شود كه شيلد و پوشش های كابل كارايي مناسب را نداشته باشند.
وجود يك عيب یا خطا در كابل بوسيله تغييرات حاصله در علائم و مشخصـه هاي كابل انتقال انرژي يا بوسيله تغييرات ايجاد شده در اطلاعات ارسالي بوسيله كــابل، تشخيـص داده مـي شود . قطع شدگــي كابل يا ايجاد مــدارات اتصال كوتاه يا ايجاد اشكالاتي در عايق كــابل و يا در اتصالات كابلها مي تواند نمـونه هايي از عيب هــاي مختلـف كــابل باشد . حتـــي عيبهــاي اتصال به زمين در روي غلاف هاي فلـزي با عايق پلاستيكـي را نيز بايستـي در زمـره عيب كابلها منظور نمـود ، زيرا عيبهاي ايجاد شــده در عايقها اغلب باعـث نفــوذ رطوبت در عــايق شده و منجر به خرابي كــابل مي گردد. پيدا كــردن بموقـع و در مراحل اوليه عيبها باعث جلوگيري از خسارت بعدي كابل مي گردد .

۵۰٪ هر فروش فایل برای شماست!

اطلاعات بیشتر

مشخصات فایل

قیمت: 10,000 تومان
نوع فرمت: سند
اندازه فایل: 3.48MB
تعداد مشاهده: 2414