دانلود فایل تصویری شاه کلید ثروت - 17 اصل موفقیت - ناپلئون هیل - نسخه کامل

معرفی ناپلئون هیل

«ناپلئون هیل» در ۲۶ اکتبر ۱۸۸۳، در «ویرجینیای» آمریکا چشم به جهان گشود. ناپلئون هیل، از پیشگامان فلسفه آمریکایی در زمینه رسیدن به موفقیت فردی، در وایز کانتی ایالت ویرجینیا و در منطقه‌ای متولد گردید که بی سوادی و خرافات در آنجا بیداد می‌کرد. پدرش آهنگر بود خانه‌ای که او در آن متولد شد، اتاقی کوچک در کنار رودخانه «پراد» در منطقه «وایس کانتی» ویرجینیا بود؛ و همه اعضای خانواده در خانه‌ای که یک اتاق بیشتر نداشت و کوچکترین توجهی به نظافت ان نمی‌شد زندگی می‌کردند. از این لحاظ خانه آنها برای همه ساکنین منطقه شناخته شده بود.
دوره شاه کلید ثروت

سمینار شاه کلید ثروت جزو اولین اصول و پایه های قانون جذب و موفقیت است که توسط ناپلئون هیل ضبط شده است. وی در این فایل تصویری 17 اصل موفقیت و پیروزی را توضیح میدهد که در راه عملی طراحی شده است.

اولین نکته جالب توجه درباره این دوره این است که تمامی آموزش‌ها شخصا توسط ناپلئون هیل آموزش داده می‌شوند! بلکه شخصا توسط ناپلئون هیل نه مدرس و شخص واسط دیگری. پس از این لحاظ که شما اطلاعات درجه اول و اوریجینال را دریافت می‌کنید خیالتان راحت باشد.

این دوره ناب و ارزشمند در سنین پیری و مسنی ناپلئون هیل تولید شده است، حالا این برای شما به چه معنی است؟ به این معنی که در این زمان ناپلئون هیل کاملا پخته است، و علاوه بر تحقیقات و نتایجی که از ثروتندترین افراد جهان گرفته، خودش نیز از استفاده کردن آن اصول گنجینه‌ای از تجربه‌های شخصی جمع‌آوری کرده که به کمک ما می‌آیند.

این آموزش حدود ۲۰ سال بعد از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید تولید شده است! پس می‌توان مطمئن بود که طی این زمان ناپلئون هیل از طریق نظرات و فیدبک‌های بقیه به یک آگاهی کامل و بالغی رسیده است که مشخص می‌کند چقدر این آموزش‌ها گرانبها هستند و با هیچ چیزی قابل مقایسه نیستند!
بخاطر همین هم هیچ نیازی نیست که ما بوسیله آزمون و خطا و امتحان کردن در زندگی خود بفهمیم که آیا این اصول کار میکند یا خیر، ما می‌توانیم از همان لحظه اول این اصول را به کار ببندیم. این آموزش‌ها طی حیات نالپئون هیل میلیاردها دلار برای هزاران نفر خلق کرده است.

این مجموعه فایل ویدیویی به مدت ۲ ساعت و با زیرنویس فارسی می باشد. لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت برای شما ارائه می شود.

۵۰٪ هر فروش فایل برای شماست!

اطلاعات بیشتر

مشخصات فایل

قیمت: 119,000 تومان
نوع فرمت: ویدئو
اندازه فایل: 674.07MB
تعداد مشاهده: 8865